Güvençelik Endüstriyel Boya Makinaları Ltd.Şti.

Ana sayfa > Güvençelik Endüstriyel Boya Makinaları Ltd.Şti.

FİRMA TARİHÇESİ:

GÜVENÇELİK Ltd. Şti. 1999 yılında Murat ERGÜVEN tarafından kurulmuştur. 2002 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kendi yerini alarak 10.000 m² arazi oturumunda 1.500 m² si idari ve sosyal alanlar olmak üzere 7.000 m² kapalı alanda yüksek teknoloji ve uzman kadrosuyla imalatlarına devam etmektedir.

Güvençelik, organize sanayi bölgesindeki 17.000 m2 si kapalı 20.000 m2 si açık 2. yeni üretim sahasını devreye alma işlemini 2024 yılı şubat ayında başlamıştır.


Elektrostatik toz boya tesis imalatı konusunda KAYSERİ'de tek olan firmamız 1999 yılından beri Yurt içi ve Yurt dışında çok sayıda tesisler kurmuştur. Sektöründe birçok ilke imza atan GÜVENÇELİK firması, boyanacak mamule ve tesisin kurulacağı alana göre firmalara özel tasarımlar geliştirmektedir. Kurulan tesislerin tamamı mühendislerimiz tarafından projelendirilmektedir. Üstün kaliteli hammadde kullanarak, titiz işçilikle üretilen makinelerde standart ve opsiyonel aksesuarlar ile kullanılan tüm ekipmanlar, dünyaca kabul görmüş markalardır.

Kullanıcının en yüksek verimle üstün performans alması en temel prensip kabul edilmiştir. GÜVENÇELİK firması ürünlerini marka tescilli olarak GÜVENÇELİK® ve EUROSTATİK® markaları ile tüketiciye ulaştırmaktadır. Firmamız 2009 yılında ISO 9001 belgesini almıştır. Ürünlerinin pek çoğunu CE belgeli olarak üretmektedir. Firmamız bulunduğu bölge içerisinde GAZ-MER belgesini almaya hak kazanan ilk firma olmuştur.

KURUMSAL YAPI:

GÜVENÇELİK, güvenilir ve tecrübeli çalışma kadrosu ve sürekli üretim gücü ile sektörde kendini kanıtlamış bağımsız bir teşebbüstür. Teknolojik gelişme ve otomasyon tekniklerini yönlendirmek amacıyla, bizzat pazarın içindedir. Endüstriyel boya tekniklerinin öncüsü ve anahtarı konumundadır.

AR-GE ye büyük önem vermekle birlikte, titiz pazar bilgisi ve müşteri istekleri, GÜVENÇELİK'in yeni ürünler tasarlamasını sağlamaktadır. GÜVENÇELİK, bugün müşterilerine; 25 yıllık tecrübesiyle; ''Toz Boya, Yaş Boya, Otomasyon, Endüstriyel Fırınlar, Boyama Kabinleri, Termik Fırınlar ve Ön Temizlik Hatları'' alanlarında hizmet vermeye ve var olan pazar payını artırmaya devam etmektedir.