Elektrostatik Toz Boya Tabancası

Elektrostatik Toz Boya Tabancası

Elektrostatik toz boya tabancası imalatı yapan Güvençelik sektörünün lider firmasıdır. Manuel toz boya tabancası , tribo toz boya tabancası olarak iki türü vardır. Elektrostatik toz boya merkezi ve kazanları % 100 yerli imalat ile yapılmaktadır.


Toz Boya Merkezi

Toz Boya Merkezi; firmamızın arge çalışmaları sonucu geliştirdiği bir üründür. Toz boya tesislerinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Güvençelik fabrikanıza göre özel anahtar teslimi toz boya tesisi üretmektedir. Projenize göre fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Toz Boya ve Emaye Seti

Toz boya ve Toz Emaye Seti; Toz boya tesisleri ve toz emaye tesislerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Elektrostatik toz boya tabancası ve Toz emaye Tabancası olarak sınıflandırılabilir.. Güvençelik tribo tabancalar ve manuel tabancalar üretebilmektedir. Projenize göre fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçiniz.


Manuel Tabanca

Toz emaye boyasının uygulanmasını sağlayan boya cihazı. Tamamen yerli sermaye ve yerli üretim manuel tabanca cihazıdır. Kullanıcı deneyimleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.