• Anasayfa • Kurumsal • Belgeler • Referanslar • İletişim
  Foto Galeri     Video Galerisi
 
   
Ürünler
GÜVENÇELİK EUROSTATIK™ > KURUMSAL
Kurumsal

FİRMA TARİHÇESİ:
GÜVENÇELİK Ltd. Şti. 1999 yılında Murat ERGÜVEN tarafından kurulmuştur. 2002 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kendi yerini alarak 10.000 m² arazi oturumunda 1.450 m² si idari ve sosyal alanlar olmak üzere 6.500 m² kapalı alanda yüksek teknoloji ve uzman kadrosuyla imalatlarına devam etmektedir. Elektrostatik toz boya tesis imalatı konusunda KAYSERİ'de tek olan firmamız 1999 yılından beri Yurt içi ve Yurt dışında çok sayıda tesisler kurmuştur. Sektöründe birçok ilke imza atan GÜVENÇELİK firması, boyanacak mamule ve tesisin kurulacağı alana göre firmalara özel tasarımlar geliştirmektedir. Kurulan tesislerin tamamı mühendislerimiz tarafından projelendirilmektedir. Üstün kaliteli hammadde kullanarak, titiz işçilikle üretilen makinelerde standart ve opsiyonel aksesuarlar ile kullanılan tüm ekipmanlar, dünyaca kabul görmüş markalardır. Kullanıcının en yüksek verimle üstün performans alması en temel prensip kabul edilmiştir. GÜVENÇELİK firması ürünlerini marka tescilli olarak GÜVENÇELİK® ve EUROSTATİK® markaları ile tüketiciye ulaştırmaktadır. Firmamız 2009 yılında ISO 9001 belgesini almıştır. Ürünlerinin pek çoğunu CE belgeli olarak üretmektedir. Firmamız bulunduğu bölge içerisinde GAZ-MER belgesini almaya hak kazanan ilk firma olmuştur.

KURUMSAL YAPI:
GÜVENÇELİK, güvenilir ve tecrübeli çalışma kadrosu ve sürekli üretim gücü ile sektörde kendini kanıtlamış bağımsız bir teşebbüstür. Teknolojik gelişme ve otomasyon tekniklerini yönlendirmek amacıyla, bizzat pazarın içindedir. Endüstriyel boya tekniklerinin öncüsü ve anahtarı konumundadır.
AR-GE ye büyük önem vermekle birlikte, titiz pazar bilgisi ve müşteri istekleri, GÜVENÇELİK'in yeni ürünler tasarlamasını sağlamaktadır. GÜVENÇELİK, bugün müşterilerine; 18 yıllık tecrübesiyle; ''Toz Boya, Yaş Boya, Otomasyon, Endüstriyel Fırınlar, Boyama Kabinleri, Termik Fırınlar ve Ön Temizlik Hatları'' alanlarında hizmet vermeye ve var olan pazar payını artırmaya devam etmektedir.

Anasayfa     |     Kurumsal     |     Belgeler     |     Referanslar     |     İletişim

Powered By Kent Media


Güven Çelik  Toz Emaye Tesisi  Toz Emaye Fırını  Toz Emaye Kabini  Toz Boya Tesisleri  Yaş Boya Tesisleri  Box Tipi Fırınlar  Paletli Tip Fırınlar  Çelik Kapı Tesisleri  Toz Boya Uygulama Kabinleri  Toz Emaye Uygulama Kabinleri  Toz Boya Tabancaları  Toz Boya Uygulama Robotları  Elektrik Kumanda Panoları  Konveyörler  Rulo Açma Makinaları  Güvençelik Kayseri  Toz Emaye Kabini   Toz Boya Tesisleri Kayseri  Kayseri Yaş Boya Tesisleri  Kayseri Box Tipi Fırınlar  Kayseri Paletli Tip Fırınlar  Kayseri Çelik Kapı Tesisleri  Kayseri Toz Boya Uygulama Kabinleri  Kayseri Toz Emaye Uygulama Kabinleri  Kayseri Toz Boya Tabancaları  Kayseri Toz Boya Uygulama Robotları  Kayseri Elektrik Kumanda Panoları  Kayseri Konveyörler  Kayseri Rulo Açma Makinaları 

  Copyright © 2017   www.guvencelik.net Tüm hakları saklıdır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.
Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.